Az otthonszervezési workshopokon útmutatást adok egy-egy problémás terület rendbetételére. Egy adott területen (vagy helyiségben) tárolt holmik tudatos lomtalanítását, szervezését, rendszerezését, tárolását, emelését, karbantartását vesszük végig.
Minden esetben konkrét módszerekkel, gyakorlatokkal, példákkal segítek, amelyeket alkalmazva Te magad szedheted ráncba otthonod és veheted át az irányítást a zűrzavar felett.
Az eredmény pedig nemcsak egy rendezett otthon lesz, hanem egy sokkal tudatosabb élet, ami nagyobb szabadságot, nyugalmat, békét hoz magával.
Az időnk jelentős részét töltjük a konyhában akár főzünk, akár nem. Ezért fontos, hogy olyan hellyé alakítsd, amely praktikus, jól szervezett és még látványos is.
A workshopon ahhoz kapsz segítséget, hogy a 4 lépéses módszer segítségével hogyan tedd rendezetté a konyhádat.
Útmutatást kapsz ahhoz hogyan és milyen szempontokat figyelembe véve végezd:
A workshop bónusza egy konyhaszervezést, konyhai rendszerezést segítő speciális munkafüzet, amely támogat a konkrét kivitelezés és megvalósítás során, amikor feltűröd az inged ujját és rendbe teszed a konyhádat.
Hozd vissza a nyugalmat, a harmóniát a gyerekszobába, a családi terekbe, az életedbe. Itt az ideje, hogy a játékokat, könyveket, csecsebecséket és különféle gyerekszobai holmikat mindenki a kijelölt helyére tegye.
A workshopon megismered:
A workshop bónusza egy e-könyv, amely a gyerekek számára kialakított kapszularuhatár létrehozásán vezet végig lépésről-lépésre, hogy egyszerűbb legyen az öltözködés, a ruhák kezelése és vidámabban induljanak a reggelek.
Ez a workshop egy jól működő gyerekruhatár tervezésébe és kialakításának folyamatába vezet be. Segítséget kapsz ahhoz, hogy hogyan hozz létre fenntartható, környezetbarát gyerekruhatárat a gyermeked számára. És ahhoz is, hogyan rendszerezd és tárold a gyerekruhákat.
A workshop témái: